Od 6 maja do 2 września 2018r prowadzimy otwarte dla wszystkich chętnych zajęcia niedzielne w ramach akcji Olsztyn aktywnie, każda niedziela o godz. 8.00 , miejsce zajęć - Park Jakubowy Al. Wojska Polskiego ( duży deptak na przeciw Przychodni lekarskiej Al. Wojska Polskiego 33 ). Po wyrażeniu zgody przez Wspólnotę bud ZUS i PEKAO SA w przypadku opadów będziemy mogli ćwiczyć pod filarami bud ZUS przy Banku PEKAO SA ul. 1 Maja.

                                                              Program zajęć ruchowych w Akademii:

Program otwartych ( dla wszystkich osób chętnych ) zajęć niedzielnych prowadzonych w ramach Olsztyn aktywnie w godz. 7.50 - 10.00, . Miejsce : Park Jakubowy ul. Al. Wojska Polskiego ( duży skwer przy kortach tenisowych ).


15.07.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - Praktyka starego systemu Tai Ki Kung. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora. 
22.07.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie. Grupa systemów tradycyjnych Tai Chi Chuan stylu Chen - prowadzi instruktor Jacek Sępkowski. Grupa Yogi - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora.
29.07.2018 - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - Praktyka tradycyjnego systemu 108 Form Tai Chi Chuan Yang z Yongnian. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora.
5.08.2018r - otwarte dla wszystkich zajęcia w ramach Olsztyn aktywnie - Trening kardio wg programu Akademii. Grupa Yogi i Pilates - zajęcia z systemów Hatha Yogi i Pilates wg programu instruktora.

Program zajęć wakacyjnych w poniedziałki w godz. 16.00 – 17.30 w sali Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia  Al. Piłsudskiego – wejście z tyłu od podwórka od strony ul. Kopernika      
Ćwiczenia ogólnorozwojowe i wzmacniające prowadzi instruktor Andrzej Wasilak.  Ćwiczenia gimnastyki funkcjonalnej i Paleo prowadzą instruktorzy Iza Piktel i Zdzisław Gudojć. Zapraszamy.

Program zajęć wakacyjnych w środy w godz. 16.00 – 17.30 w sali Policyjnego Klubu Sportowego Gwardia  Al. Piłsudskiego 5. 
Z uwagi na konieczność przygotowania się instruktorów Izy Piktel i Zdzisława Gudojcia na małej sali judo do kursu instruktorskiego systemu ćwiczeń Primitive Functional Movement, zajęcia w środę będą odbywały się zgodnie z programem, lecz w niektóre środy prowadzenie zajęć o godz. 16.45 przejmie instruktor Andrzej Wasilak i poprowadzi je wg swojego programu.

18.07.2018r - zajęcia dla wszystkich - Yoga harmonium z elementami Yogi paleo.
25.07.2018r - zajęcia dla wszystkich z systemów Hatha Yogi i Pilates prowadzi instruktorka tych systemów wg swojego programu. Instruktorzy Zdzisław G i Andrzej W przebywają na seminarium Tai ki Kung z Mistrzem Mingiem.
1.08.2018r - zajęcia dla wszystkich - gimnastyka funkcjonalna sesja Salamandra + sesja ćwiczeń wzmacniających pas brzuszny i krzyżowo-lędźwiowy. Prowadzą instruktorzy Iza Piktel i Zdzisław Gudojć.
8.08.2018r - grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych - Praktyka systemu 56 Form Kija Tai Chi Chuan rodziny He z ZhaoBao. Grupa Yogi - zajęcia z systemów Yogi i Pilates wg programu instruktora. 

fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.html
fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.html
fizjoterapeuta Toshiki Fukutsudzi

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/metoda-fukutsudzi-japonskie-cwiczenie-odchudzajace-z-recznikiem_44255.htm

Do ćwiczeń kondycji oddechu i serca przygotowujemy buteleczki wypełnione grysikiem. Panowie 0,5l po wodzie mineralnej wypełnioną grysikiem drobnym ogrodowym - waga ok 0,9-1,0 kg, Panie 0,33 l wypełnione także takim grysikiem - waga 0,5-0,6 kg. Można go kupić w sklepach zoologicznych, ogrodniczych. Te ćwiczenia robimy już więc buteleczki są niezbędne.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Składki miesięczne na rzecz Stowarzyszenia za udział w stałych zajęciach Akademii w Olsztynie dla grupy stałej:

  • Zajęcia jednego systemu ( albo grupa Yogi/Pilates albo grupa systemów tradycyjnych i funkcjonalnych ) – składka podstawowa na Stowarzyszenie 30 zł miesięcznie (25 zł członkowie Stowarzyszenia, emeryci i renciści, studenci niezarobkujący i młodzież ucząca się )
  • Zajęcia pełne z wszystkich systemów– składka 50 zł miesięcznie (40 zł członkowie Stowarzyszenia, emeryci i renciści , studenci niezarobkujący oraz młodzież ucząca się )

W ramach zajęć ruchowych uczestnicy otrzymują systematycznie wiele kompleksowych materiałów do samodzielnej Praktyki ćwiczeń, materiałów z zakresu edukacji prozdrowotnej, oraz mają bezpłatny dostęp do obszernej biblioteki fachowych artykułów, porad z zakresu medycyny naturalnej, dietetyki prozdrowotnej i leczniczej, porad w zakresie właściwego odżywiania i fitoterapii z zastosowaniem wyłącznie preparatów pochodzenia naturalnego oraz przepisów i sposobów na wspomaganie procesów leczenia najróżniejszych chorób i dolegliwości.

Na to konto wpłacamy składki za udział w zajęciach  73 1020 3541 0000 5102 0071 9625 Bank PKO BP I O/Olsztyn.

Zajęcia zewnętrzne dla innych ośrodków, organizacji pozarządowych, podmiotów gospodarczych w dowolnej formie – 80 zł  brutto za godzinę zajęć + zwrot  kosztów dojazdu wg obowiązującej na dzień zajęć ryczałtowej stawki zwrotu kosztów za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych 0,8353 zł/km drogi przyjazdu (w jednym wynagrodzeniu w formie umowy zlecenia z instruktorem ).

OneDrive

Created by Witryna - Projektowanie stron internetowych